Previous Entry Share Next Entry
Книжкові радості
kristi_cookie
Я неуявляю свого життя без книг, справді! Скільки я себе пам'ятаю, то стільки маю книжку в руках, а те що не пам'ятаю, те мені докладають рідні, ще навіть не говорячи я завжди тягнулась до паперових друзів! В підлітковому та вже і в дорослому віці, я частіше мабуть обирала книгу ніж прогулянку з друзями, бо історії та герої цих історій, ставали мені рідними та близькими..Мій коханий, інколи мене навіть ревнує до книг.. :)

Я багато читаю на своєму покетбуці, чесно я його ну дуже-дуже люблю, це одна із найкращих і найдорожчих для мене речей! Його я беру з собою майже всюди, та час від часу я просто не можу встояти, щоб не поповнити свою паперову колекцію чимось таким хорошим і добрим! Мрію про власну домашню бібліотеку і по-тихеньку її збираю..

Сімейне фото тих двійняток що попали мені до рук :)І цього разу її поповнили дві дуже цікаві і красиві книжечки..перша - Куди приводять мрії - Річарда Метісона. Думаю всі бачили одноіменний фільм з чудовим актором Робіном Уільямсом, я за ним так сумую, для мене він був і є одиним із найкращих! Фільм я мабуть бачила разів 10, якщо не більше, і кожного разу він мене вражає своєю глибиною і силою.
Я насправді не знала що фільм було знято по мотивам даної книги, коли ж дізналась що це так, і вона щей була видана українською, то питання купляти чи ні, у мене не стояло! Надіюсь я знову відчую цю любов, яка перемагає все, навіть вічність!Ну і кадри з фільму. А ви його бачили, чи вам він припав до душі ?
Друга книга, це книга від Видавництва Старого Лева, дуже люблю їх видання, вони завжди такі якісні і еститично гарно оформленні! А я естет і поціновувач красивих книг і взагалі речей!  У мене бували випадки що я просто купляла книгу із-за того, що вона була красиво оформлена, а пізніше дуже розчаровувалася в її змісті :( А у Вас таке бувало ?))

Книга "Маша або постфашизм" автора Віктора Мельника, мені насправді дуже цікава..такого сюжету я ще не зустрічала, хоча щось подібне можна знайти у 1984 Джорджа Оруэлла та книзі Олдона Хакслі про Дивний світ.. словом це зовсім ігший світ, все пішло не так і не туди... це - антиутопічна річ! Історія про кохання та світ після Другої світової війни, де перемогли не союзні сили, а нацисти.. Де інші люди, прирівнянні до "тварин"...

Думаю це буде вдумливе та важке читання. Час від часу у мене стається ломка за важкими історіями, хочеться чогось такого що пробудить мій дух, що змотивує мене на роздуми та перегляд принципів!  Маю надію що дана книга це саме те, що мені потрібно, така собі гуманістична дискусія..

"Доведи, що ти не тварина." - саме це написано на початку книги!А що читаєте Ви ? Які книги подобається вам ? Що з цих двох вас зацікавило більше ?

Всім книг!

?

Log in