Previous Entry Share Next Entry
#христячитає №1
kristi_cookie
Вирішила собі започаткувати нову рубрику, що я читаю! Це будуть книжкові крихти, які я кидаю, щоб потім оглянутись і побачити свій книжковий шлях!

Значить знайомтися із першою, але не останньою книгою із хештегом #христячитає :) Надіюсь Вам буде цікаво, коментуйте, розказуйте що читаєте ви, буду дуже рада!

Франсуаза Барб-Галль - Як розмовляти з дітьми про мистецтво XX століття 📖

Книга дуже подобається, в ній немає сухого академічного підходу до мистецтва, і його розуміння, тай і не тільки мистецтва, а життя загалом. Книга для дітей всіх вікових категорій, навіть якщо вам 99...ви ж всерівно були дитиною :)
Книга наштовхнула і мене на роздуми, як я сприймаю мистецтво і взагалі різні життєві ситуації. Чи я вдаю що його зрозумію чи я повторюю заучені на пам'ять фрази, щоб не здаватись дурепою, а насправді боюсь висловити те що думаю, бо моя думка може бути відмінна від того що говорять більш експертні люди. Боюсь здатись необізнаною, хоча насправді половина з нас ідеально не розбирається в такій тонкій матерії, але всі ми боїмось визнати що чогось не знаємо чи не розуміємо.

Дуже сподобалась порада Франсуази, про те що спочатку потрібно дивитись на сам твір, а вже потім читати його назву )
Щоб все сприймати через власну емоційну і розумову призму, а не включати логіку і відштовхуватись від назви, потрібно самому дослідити і роздивитись. А головне не потрібно його завжди розуміти, достатньо відчути - глибинно.

От читаю і зразу захотілось піти в музей і спробувати глянути на все іншими очима, без страху і обмежень :) Рекомендую!
І тут просто чудове оформлення книги! Обожнюю гарні книги :)Деякі розвороти книги :

?

Log in